Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu sprawnego jej działania. Więcej informacji w Regulaminie.

x
Środa, 05 sierpnia 2020 r. Imieniny: Marii i Stanisławy
Zrealizuj swój mPlan hipoteczny! - sprawdź promocję w mBank
Artykuły
 • 30896-Promocje-kredytow-na-wakacje-2016

  Promocje kredytów na wakacje 2016

  Do wakacji pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz trzeba rezerwować pokoje i kupować wycieczki, żeby zapewnić sobie wypoczynek w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych. Letni wypoczynek można sfinansować pożyczką. Sprawdźmy promocje kredytów na wakacje 2016.

  czytaj dalej

 • Jakie prawa przysługują konsumentom zaciągającym pożyczki i kredyty?

  Klientów zaciągających zobowiązania bardzo słusznie interesują ich całkowite koszty. W tym celu warto szczegółowo zapoznać się z treścią umowy. Przed jej podpisaniem trzeba także poznać swoje prawa. Jednym z nich, które daje szanse na wycofanie się z błędnej decyzji, jest możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania.

  czytaj dalej

 • 28344-Ranking-kredytow-hipotecznych-na-200-tys-zl

  Ranking kredytów hipotecznych na 200 tys. zł

  Zakup własnego mieszkania lub domu to często decyzja życiowa, którą realizujemy nierzadko ze wsparciem kredytu hipotecznego. Jest to zobowiązanie długoterminowe, dlatego warto starannie wybrać ofertę, z którą zwiążemy się na wiele lat. Oto nasz ranking kredytów hipotecznych na 200 tys. zł.

  czytaj dalej

 • Szukasz kredytu gotówkowego/hipotecznego

  Szukasz
  KREDYTU GOTÓWKOWEGO?

  • porównaj oferty online
  • wybierz najkorzystniejszy kredyt gotówkowy dla siebie
  • złóż WNIOSEK ONLINE
  Porównaj najlepsze kredyty gotówkowe >>

  Szukasz
  KREDYTU HIPOTECZNEGO?

  • porównaj oferty online
  • wybierz najkorzystniejszy kredyt hipoteczny dla siebie
  • złóż WNIOSEK ONLINE
  Porównaj najlepsze kredyty hipoteczne >>
 • Pozyskiwanie funduszy firmowych

  Z pewnością każdy kto posiada nawet małą i dopiero rozwijającą się firmę wie, jak wielkie związane są z tym koszty, i jak dużo czasu pochłania załatwianie spraw związanych z przedsiębiorstwem. Pozyskiwanie nowych funduszy to żmudny proces. Sprawy bankowe, długie kolejki, wnioski, wypełnianie setek formularzy, oraz długi okres oczekiwania na rozpatrzenie naszych próśb. Wszystko to zniechęca nowych i młodych przedsiębiorców.  Co zatem zrobić? Gdzie szukać najlepszych rozwiązań?  

  czytaj dalej

 • 27940-Opinia-na-temat-Netcredit

  Opinia na temat Netcredit

  Na polskim rynku usług finansowych od kilku lat dominują instytucje pozabankowe. Dużą popularnością w tym zakresie cieszą się oferowane przez nie chwilówki. Na rynku istnieje wiele firm świadczących tego typu usługi, ale tylko niektóre są godne polecenia. Czy jedną z nich będzie Netcredit?

  czytaj dalej

 • 26376-Infolinia-BNP-Paribas

  Infolinia BNP Paribas

  Szukasz kontaktu telefonicznego do BNP Paribas? Podajemy numery telefonów i godziny pracy infolinii banku.

  czytaj dalej

Popularne artykuly
 • Ocena zdolności kredytowej. Nowe zalecenia KNF

  Komisja Nadzoru Finansowego wydała nowelizację Rekomendacji T. Skierowana jest ona do wszystkich banków podlegającym przepisom prawa polskiego oraz działających w Polsce instytucjom kredytowym. Do końca lipca tego roku mają one wprowadzić nowe wytyczne dotyczące oceny zdolności kredytowej klientów.

  czytaj dalej

 • Historia kredytowa: czym jest i jak sprawdzają ją banki

  Historia kredytowa osoby starającej się o kredyt na mieszkanie ma niezwykle duże znaczenie dla banku. Zwłaszcza wobec raportów mówiących o powiększającej się liczbie Polaków nie spłacających swoich zadłużeń. To na podstawie historii kredytowej bank ocenia wiarygodność przyszłego kredytobiorcy, a tym samym ryzyko kredytowe, czyli określa, jak wysokie jest prawdopodobieństwo, że kredyt wraz z odsetkami nie zostanie spłacony.

  czytaj dalej

Porady finansowe
 • Najlepsze roczne lokaty bankowe

  Lokata bankowa to idealne rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą oszczędzać swoje pieniądze w dłuższym terminie. Sprawdźmy, gdzie bez posiadania konta osobistego najlepiej ulokować na 1 rok 20 tys.

  czytaj dalej

 • Funkcjonalności nowoczesnych kont osobistych

  Od niedawna banki oferują dodatkowe funkcjonalności kont osobistych. Co można znaleźć?

  czytaj dalej