Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu sprawnego jej działania. Więcej informacji w Regulaminie.

x
Poniedziałek, 27 stycznia 2020 r. Imieniny: Jana i Przybysława
Zrealizuj swój mPlan hipoteczny! - sprawdź promocję w mBank

Gdzie po niewielką pożyczkę gotówkową?

Gdzie po niewielką pożyczkę gotówkową?

Dla wielu osób maj to okres wzmożonych wydatków finansowych: komunie, chrzesty, majówkowe wypady. Czasami jedynym rozwiązaniem jest wówczas kredyt gotówkowy, a w zasadzie niewielka pożyczka, która chwilowo podreperuje nam budżet.

Sprawdzamy, które banki oferują kredyty gotówkowe na niewielkie kwoty i gdzie takie zobowiązanie będzie kosztować nas najmniej. Dla potrzeb naszego rankingu przyjęliśmy, że potrzebujemy kredytu na 1 000 zł, który chcemy spłacać przez rok. Całkowity koszt kredytu w takim wypadku nie powinien przekraczać kwoty 1080 zł.

Szukasz korzystnego kredytu gotówkowego? Pomoże Ci porównywarka kredytów gotówkowych >>

Najtaniej taka pożyczka wyniesie nas w ofercie ING Banku Śląskiego. Całkowity koszt kredytu wyniesie w niej 1 063 zł, a co miesięczna rata to jedynie 88,62 zł. Ponadto bank akceptuje różne formy zatrudnienia i różne źródła dochodu. Niewiele wyższa rata wyniesie nas w Eurobanku. Plusem jest tu również 0% prowizji, jednak na minus jest konieczność założenia konta osobiste, na które kredytobiorca będzie przelewał swoje dochody.

Podobną ratę zyskamy w Getin Banku. Niektóre banki nie udzielają kredytów na taką kwotę, jednak zazwyczaj 1 000 zł jest tą dolną granicą dla kredytów gotówkowych. Dlatego najpierw poszukiwania zacząć od wyboru banku, który pozwoli nam na uzyskanie pożyczki w niskiej kwocie. Oczywiście spłatę kredytu można rozłożyć na krótszy okres czasu, wówczas jednak rata będzie wyższa.

Teraz więcej gotówki z niższym oprocentowaniem - Kredyt gotówkowy w MultiBanku

Jeśli zależy Ci na szybkim załatwieniu kredytu, bez zbędnych procedur i dokumentów pierwsze swoje kroki powinieneś skierować do banku, w którym posiadasz konto, na które przelewane są Twoje dochody. Taki bank bowiem może zaoferować Ci lepsze warunki, a kredyt może dać tylko na oświadczenie. Inną opcją jest sprawdzenie pożyczek ekspresowych, które w swojej ofercie ma już prawie każdy bank. Pamiętaj jednak, że im szybszy kredyt, tym zazwyczaj jego koszty są wyższe.

Szukasz kredytu gotówkowego/hipotecznego

Szukasz
KREDYTU GOTÓWKOWEGO?

 • porównaj oferty online
 • wybierz najkorzystniejszy kredyt gotówkowy dla siebie
 • złóż WNIOSEK ONLINE
Porównaj najlepsze kredyty gotówkowe >>

Szukasz
KREDYTU HIPOTECZNEGO?

 • porównaj oferty online
 • wybierz najkorzystniejszy kredyt hipoteczny dla siebie
 • złóż WNIOSEK ONLINE
Porównaj najlepsze kredyty hipoteczne >>
Popularne artykuly
 • Ocena zdolności kredytowej. Nowe zalecenia KNF

  Komisja Nadzoru Finansowego wydała nowelizację Rekomendacji T. Skierowana jest ona do wszystkich banków podlegającym przepisom prawa polskiego oraz działających w Polsce instytucjom kredytowym. Do końca lipca tego roku mają one wprowadzić nowe wytyczne dotyczące oceny zdolności kredytowej klientów.

  czytaj dalej

 • Historia kredytowa: czym jest i jak sprawdzają ją banki

  Historia kredytowa osoby starającej się o kredyt na mieszkanie ma niezwykle duże znaczenie dla banku. Zwłaszcza wobec raportów mówiących o powiększającej się liczbie Polaków nie spłacających swoich zadłużeń. To na podstawie historii kredytowej bank ocenia wiarygodność przyszłego kredytobiorcy, a tym samym ryzyko kredytowe, czyli określa, jak wysokie jest prawdopodobieństwo, że kredyt wraz z odsetkami nie zostanie spłacony.

  czytaj dalej

Porady finansowe
 • Najlepsze roczne lokaty bankowe

  Lokata bankowa to idealne rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą oszczędzać swoje pieniądze w dłuższym terminie. Sprawdźmy, gdzie bez posiadania konta osobistego najlepiej ulokować na 1 rok 20 tys.

  czytaj dalej

 • Funkcjonalności nowoczesnych kont osobistych

  Od niedawna banki oferują dodatkowe funkcjonalności kont osobistych. Co można znaleźć?

  czytaj dalej