Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu sprawnego jej działania. Więcej informacji w Regulaminie.

x
Środa, 03 czerwca 2020 r. Imieniny: Leszka i Kłotyldy
Zrealizuj swój mPlan hipoteczny! - sprawdź promocję w mBank

Ranking najlepszych pożyczek gotówkowych

Ranking najlepszych pożyczek gotówkowych

Chcesz sfinansować remont mieszkania lub wyjazd wakacyjny? Skorzystać z oferowanych przez banki pożyczek gotówkowych. Przedstawiamy najlepsze oferty.

Pożyczkę na 8 tysięcy złotych będziemy spłacać przez 12 miesięcy.

Najniższe oprocentowanie równe 12,13 proc. znajdziemy w ofercie ING Banku Śląskiego Pożyczka pieniężna bez Programu ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka Silver/Gold w ofercie "0% prowizji". Miesięczna rata wynosi 708,92 złotych, a całkowity koszt pożyczki to 8507 złotych. Jest to oferta skierowana do tych klientów, którzy zadeklarują przelewanie swojego wynagrodzenia bezpośrednio na konto osobiste prowadzone w ING Banku Śląskim. Bank akceptuje wszystkie formy zatrudnienia i różne źródła dochodu.

W przypadku oferowanego przez Raiffeisen POLBANK Kredytu Bezpiecznego Korzystnego oprocentowanie wynosi 17,86 proc., a miesięczna rata jest równa 727,92 złotych. Całkowity koszt tej pożyczki gotówkowej to 8735 złotych. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Klienci, którzy wykupią dodatkowe ubezpieczenie będą mogli liczyć na obniżenie stawki oprocentowania rzeczywistego.

Bank Pekao oferuje Pożyczkę Ekspresową PEX na PIT, której oprocentowanie rzeczywiste jest równe 18,26 proc., a miesięczna rata to 729,22 złotych. Całkowity koszt tej pożyczki to 8751 złotych. W tym przypadku bank również nie pobiera prowizji za udzielenie pożyczki. Klienci, którzy posiadają konto osobiste w banku Pekao, mogą liczyć na preferencyjne warunki przyznawania kredytu.

 

Szukasz kredytu gotówkowego/hipotecznego

Szukasz
KREDYTU GOTÓWKOWEGO?

 • porównaj oferty online
 • wybierz najkorzystniejszy kredyt gotówkowy dla siebie
 • złóż WNIOSEK ONLINE
Porównaj najlepsze kredyty gotówkowe >>

Szukasz
KREDYTU HIPOTECZNEGO?

 • porównaj oferty online
 • wybierz najkorzystniejszy kredyt hipoteczny dla siebie
 • złóż WNIOSEK ONLINE
Porównaj najlepsze kredyty hipoteczne >>
Popularne artykuly
 • Ocena zdolności kredytowej. Nowe zalecenia KNF

  Komisja Nadzoru Finansowego wydała nowelizację Rekomendacji T. Skierowana jest ona do wszystkich banków podlegającym przepisom prawa polskiego oraz działających w Polsce instytucjom kredytowym. Do końca lipca tego roku mają one wprowadzić nowe wytyczne dotyczące oceny zdolności kredytowej klientów.

  czytaj dalej

 • Historia kredytowa: czym jest i jak sprawdzają ją banki

  Historia kredytowa osoby starającej się o kredyt na mieszkanie ma niezwykle duże znaczenie dla banku. Zwłaszcza wobec raportów mówiących o powiększającej się liczbie Polaków nie spłacających swoich zadłużeń. To na podstawie historii kredytowej bank ocenia wiarygodność przyszłego kredytobiorcy, a tym samym ryzyko kredytowe, czyli określa, jak wysokie jest prawdopodobieństwo, że kredyt wraz z odsetkami nie zostanie spłacony.

  czytaj dalej

Porady finansowe
 • Najlepsze roczne lokaty bankowe

  Lokata bankowa to idealne rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą oszczędzać swoje pieniądze w dłuższym terminie. Sprawdźmy, gdzie bez posiadania konta osobistego najlepiej ulokować na 1 rok 20 tys.

  czytaj dalej

 • Funkcjonalności nowoczesnych kont osobistych

  Od niedawna banki oferują dodatkowe funkcjonalności kont osobistych. Co można znaleźć?

  czytaj dalej