Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu sprawnego jej działania. Więcej informacji w Regulaminie.

x
Niedziela, 05 lipca 2020 r. Imieniny: Karoliny i Antoniego
Zrealizuj swój mPlan hipoteczny! - sprawdź promocję w mBank

Opinia na temat Netcredit

27940-Opinia-na-temat-Netcredit

Na polskim rynku usług finansowych od kilku lat dominują instytucje pozabankowe. Dużą popularnością w tym zakresie cieszą się oferowane przez nie chwilówki. Na rynku istnieje wiele firm świadczących tego typu usługi, ale tylko niektóre są godne polecenia. Czy jedną z nich będzie Netcredit?

Firma Netcredit swoją działalność rozpoczęła na Łotwie. W Polsce aktywną działalność rozpoczęła od grudnia 2011 roku. Poza Polską firma ta działa także w Czechach, Danii, Gruzji oraz Rosji. Oprócz mikropożyczek w swojej ofercie właściciele Netcredit mają również pożyczki ratalne z okresem spłaty dłuższym niż 1 miesiąc (nawet do 24 miesięcy). Udzielając pożyczek ratalnych, działają jednak pod szyldem Incredit.

Drugi portfel?

Firma Netcredit w swojej reklamie używa stwierdzenia „twój drugi portfel” i pewnym sensie tak rzeczywiście jest. Umowa pożyczki zawierana z Netcredit w całości dokonywana jest przez Internet, co daje klientom tej firmy bardzo duży komfort.

Kolejną dużą zaletą Netcredit są godziny pracy. W dni powszednie Netcredit udziela pożyczek od godziny 7.00 do 24.00, a w weekendy od 7.00 do 23.00. Na tle innych pożyczkodawców musi to robić wrażenie na kliencie.

Warto dodać, że dotychczasowi klienci doceniają bardzo miłą i uczynną obsługę telefoniczną pracującą w biurze Netcredit.

Jak pożyczyć?

Aby uzyskać pożyczkę od Netcredit, należy zarejestrować się na stronie netcredit.pl. Podczas rejestracji - poza podstawowymi danymi - musimy podać numer PESEL oraz serię i numer dowodu osobistego. Ponadto należy wybrać źródło dochodu z opcji wskazanych przez Netcredit oraz w przybliżeniu podać nasze miesięczne zobowiązania. Nie musimy jednak w żaden sposób udokumentować naszego dochodu, nie ma też obowiązku przesyłania żadnych dokumentów.

Dla poprawnego ukończenia rejestracji konieczne jest przelanie 1 grosza z naszego konta bankowego na konto wskazane przez Netcredit. Przelew ten ma charakter weryfikacyjny. Następnie wybieramy kwotę, jaką chcemy pożyczyć, a także termin spłaty.

Pierwsza pożyczka jest darmowa. Zwracamy tylko tyle, ile pożyczyliśmy. Pierwsza pożyczka to maksymalnie 1500 złotych na 30 dni.

Inne postanowienia regulaminowe

Podczas rejestracji klient sam wybiera, w jaki sposób chce odebrać pieniądze. W grę wchodzi:

 • przelew na konto podane podczas rejestracji bądź
 • odbiór gotówki w oddziale Poczty Polskiej.

Z każdą kolejną pożyczką klienci mogą pożyczać więcej. Netcredit oferuje bardzo korzystny pakiet lojalnościowy dla klientów spłacających pożyczki w terminie.

Netcredit kieruje swoje usługi do osób pomiędzy 20 a 70 rokiem życia. Ponadto pożyczkobiorca musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać miejsce zameldowania na terytorium RP oraz polski dowód osobisty.

Dla klientów, którzy z pewnych powodów nie są w stanie spłacić pożyczki w terminie Netcredit oferuje opcje przedłużenia spłaty o kolejno 7, 14 i 30 dni. Wiąże się to oczywiście z dodatkowymi opłatami, ale jest pewnym rozwiązaniem dla klientów w trudnej sytuacji finansowej.

Szukasz kredytu gotówkowego/hipotecznego

Szukasz
KREDYTU GOTÓWKOWEGO?

 • porównaj oferty online
 • wybierz najkorzystniejszy kredyt gotówkowy dla siebie
 • złóż WNIOSEK ONLINE
Porównaj najlepsze kredyty gotówkowe >>

Szukasz
KREDYTU HIPOTECZNEGO?

 • porównaj oferty online
 • wybierz najkorzystniejszy kredyt hipoteczny dla siebie
 • złóż WNIOSEK ONLINE
Porównaj najlepsze kredyty hipoteczne >>
Popularne artykuly
 • Ocena zdolności kredytowej. Nowe zalecenia KNF

  Komisja Nadzoru Finansowego wydała nowelizację Rekomendacji T. Skierowana jest ona do wszystkich banków podlegającym przepisom prawa polskiego oraz działających w Polsce instytucjom kredytowym. Do końca lipca tego roku mają one wprowadzić nowe wytyczne dotyczące oceny zdolności kredytowej klientów.

  czytaj dalej

 • Historia kredytowa: czym jest i jak sprawdzają ją banki

  Historia kredytowa osoby starającej się o kredyt na mieszkanie ma niezwykle duże znaczenie dla banku. Zwłaszcza wobec raportów mówiących o powiększającej się liczbie Polaków nie spłacających swoich zadłużeń. To na podstawie historii kredytowej bank ocenia wiarygodność przyszłego kredytobiorcy, a tym samym ryzyko kredytowe, czyli określa, jak wysokie jest prawdopodobieństwo, że kredyt wraz z odsetkami nie zostanie spłacony.

  czytaj dalej

Porady finansowe
 • Najlepsze roczne lokaty bankowe

  Lokata bankowa to idealne rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą oszczędzać swoje pieniądze w dłuższym terminie. Sprawdźmy, gdzie bez posiadania konta osobistego najlepiej ulokować na 1 rok 20 tys.

  czytaj dalej

 • Funkcjonalności nowoczesnych kont osobistych

  Od niedawna banki oferują dodatkowe funkcjonalności kont osobistych. Co można znaleźć?

  czytaj dalej