Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu sprawnego jej działania. Więcej informacji w Regulaminie.

x
Niedziela, 05 lipca 2020 r. Imieniny: Karoliny i Antoniego
Zrealizuj swój mPlan hipoteczny! - sprawdź promocję w mBank

Pozyskiwanie funduszy firmowych

Z pewnością każdy kto posiada nawet małą i dopiero rozwijającą się firmę wie, jak wielkie związane są z tym koszty, i jak dużo czasu pochłania załatwianie spraw związanych z przedsiębiorstwem. Pozyskiwanie nowych funduszy to żmudny proces. Sprawy bankowe, długie kolejki, wnioski, wypełnianie setek formularzy, oraz długi okres oczekiwania na rozpatrzenie naszych próśb. Wszystko to zniechęca nowych i młodych przedsiębiorców.  Co zatem zrobić? Gdzie szukać najlepszych rozwiązań?

 

 

Z inicjatywą i doskonałą alternatywą wychodzi na przeciw konkurencji Idea Bank. W dbałości o swój biznes, i myśląc o komforcie, przyjrzyj się ofercie dostosowanej do potrzeb każdego młodego i doświadczonego przedsiębiorcy.

O czym mowa?

Kredyt Obrotomierz polega na błyskawicznym pozyskaniu gotówki przez Internet. Jeżeli zdecydowałeś się skorzystać z tej opcji, jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się na stronie internetowej. Po zarejestrowaniu należy wypełnić wniosek. Wprowadzone udogodnienie, w postaci internetowego formularza, jest niewątpliwie dużą oszczędnością czasu dla klienta, jak i samego banku. Szereg formalności odbywający się za pośrednictwem sieci, nie wymaga już bowiem od potencjalnych klientów, ciągłych wizyt w placówce bankowej i stania w kolejkach. Jak każdy wniosek, ten również, wymaga weryfikacji i akceptacji. Jednakże z pomocą systemu czas oczekiwania skraca się. Wydaje się, że czas, jako pojęcie względne, dla banków stało się priorytetowym elementem w kontakcie z klientami.

Przyjrzyjmy się teraz opcjom preferowanym przez banki.

Jaką opcję wybrać?

 • Pierwsza z nich to klasyczny kredyt ratalny. Minimalna kwota jaką możemy uzyskać to 1000 złotych, zaś maksymalny próg jaki jesteśmy w stanie otrzymać to aż 250 tysięcy. Dodatkowo istnieje możliwość rozłożenia kredytu na okres 10 lat. Rozłóż kwoty ratalne wygodnie dla swojego portfela i firmy. Nie musisz płacić stałych rat co miesiąc, wybierz raty malejące.
 • Drugą opcją jest limit w bieżącym rachunku. Próg pożyczanych pieniędzy jest identyczny jak w opcji wyżej (od 1000 do 250 tysięcy złotych). Skraca się jedynie maksymalny termin spłaty należności do 12 miesięcy. Jest to doskonała propozycja dla osób potrzebujących natychmiastowo dużej kwoty pieniędzy oraz osób, które będą w stanie równie szybko ją spłacić.
 • Jeżeli potrzebujesz małych kwot, najlepszą opcją będzie karta kredytowa. Jest ona kompletnie darmowa. Warunek? Wykorzystaj limit miesięczny w kwocie 300 złotych i nie płać dodatkowych kosztów. A co jeśli Twój limit nie przekroczy wymaganej sumy? Pobierzemy od Ciebie jedynie 4,99 zł.

Pamiętaj, że maksymalnie możesz uzyskać aż 50 tysięcy złotych kredytu. Okres, w którym nie musimy płacić odsetek wynosi 60 dni, przy minimalnej spłacie równej 3%.

Nie zastanawiaj się!

W razie wątpliwości i pytań informacje na temat limitów i szczegółowych opłat pobieranych przez bank możemy znaleźć na stronie internetowej lub w dowolnym punkcie obsługi klienta banku. Więc jeśli posiadasz własną działalność gospodarczą i stawiasz na szybki i dynamiczny rozwój swojej firmy, to ta idealna oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Dlaczego? Bo spełnia wszystkie wymogi początkujących, średnich i dużych firm. Wybierz opcję elastyczną dla każdego przedsiębiorcy. Zostaw zbędne formalności i skorzystaj z wygody, którą Ci dajemy. Zacznij rozwijać swoją firmę już teraz!

 

Szukasz kredytu gotówkowego/hipotecznego

Szukasz
KREDYTU GOTÓWKOWEGO?

 • porównaj oferty online
 • wybierz najkorzystniejszy kredyt gotówkowy dla siebie
 • złóż WNIOSEK ONLINE
Porównaj najlepsze kredyty gotówkowe >>

Szukasz
KREDYTU HIPOTECZNEGO?

 • porównaj oferty online
 • wybierz najkorzystniejszy kredyt hipoteczny dla siebie
 • złóż WNIOSEK ONLINE
Porównaj najlepsze kredyty hipoteczne >>
Popularne artykuly
 • Ocena zdolności kredytowej. Nowe zalecenia KNF

  Komisja Nadzoru Finansowego wydała nowelizację Rekomendacji T. Skierowana jest ona do wszystkich banków podlegającym przepisom prawa polskiego oraz działających w Polsce instytucjom kredytowym. Do końca lipca tego roku mają one wprowadzić nowe wytyczne dotyczące oceny zdolności kredytowej klientów.

  czytaj dalej

 • Historia kredytowa: czym jest i jak sprawdzają ją banki

  Historia kredytowa osoby starającej się o kredyt na mieszkanie ma niezwykle duże znaczenie dla banku. Zwłaszcza wobec raportów mówiących o powiększającej się liczbie Polaków nie spłacających swoich zadłużeń. To na podstawie historii kredytowej bank ocenia wiarygodność przyszłego kredytobiorcy, a tym samym ryzyko kredytowe, czyli określa, jak wysokie jest prawdopodobieństwo, że kredyt wraz z odsetkami nie zostanie spłacony.

  czytaj dalej

Porady finansowe
 • Najlepsze roczne lokaty bankowe

  Lokata bankowa to idealne rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą oszczędzać swoje pieniądze w dłuższym terminie. Sprawdźmy, gdzie bez posiadania konta osobistego najlepiej ulokować na 1 rok 20 tys.

  czytaj dalej

 • Funkcjonalności nowoczesnych kont osobistych

  Od niedawna banki oferują dodatkowe funkcjonalności kont osobistych. Co można znaleźć?

  czytaj dalej