Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu sprawnego jej działania. Więcej informacji w Regulaminie.

x
Niedziela, 05 lipca 2020 r. Imieniny: Karoliny i Antoniego
Zrealizuj swój mPlan hipoteczny! - sprawdź promocję w mBank

Kredyty hipoteczne SPRAWDŹ

Najczęściej szukane

Ostatnio szukane

Kredyty gotówkowe SPRAWDŹ

Najczęściej szukane

Ostatnio szukane

Zobacz też

Regulamin

Regulamin określa zasady korzystania z portalu zdolnosckredytowa.org.pl. Korzystanie przez użytkownika z portalu oznacza, że zapoznał się on z treścią regulaminu i akceptuje jego postanowienia.

Ogólne zasady korzystania z portalu

Korzystanie z treści, oferowanych przez portal, jest bezpłatne.

Portal zawiera szacunkowy kalkulator zdolności kredytowej, który pozwala na uzyskanie prognozowanej oceny zdolności kredytowej. Ocena ta nie jest tożsama z oceną dokonywaną przez poszczególne banki i może się od niej różnić.

Portal zawiera również porównywarki: kredytów hipotecznych oraz kredytów gotówkowych, służące do wyszukania i porównania poszczególnych parametrów oferty kredytowej wybranych banków.

Źródłem zasilania porównywarek kredytów są informacje i materiały o ofertach kredytowych pozyskiwane ze źródeł dostępnych publicznie, w sposób zgodny z prawem. Korzystanie z portalu podlega ograniczeniom wynikającym z polskiego prawa oraz z powszechnie przyjmowanych zasad postępowania odnoszących się do wszystkich użytkowników sieci Internet, które mają na celu ochronę ich interesów oraz interesów osób trzecich.

Informacje dotyczące ofert banków prezentowane w portalu nie stanowią oferty zawarcia umowy z bankiem, a jedynie informację uzyskaną - zgodnie z niniejszym regulaminem - za pomocą porównywarek kredytów hipotecznych, wygenerowaną indywidualnie, według autorskiego programu, stosownie do parametrów wskazanych przez użytkownika.

Korzystanie z porównywarek kredytów hipotecznych oraz kalkulatora zdolności kredytowej jest bezpłatne.

Ochrona danych

Dane zbierane za pomocą formularzy kontaktowych z doradcą zamieszczonych w portalu  zdolnosckredytowa.org.pl, nie są przechowywane w tymże portalu, a automatycznie przekazywane do bazy danych, której administratorem jest firma Comperia.pl S.A. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z regulaminem programu ComperiaLead.

Dane użytkownika przekazywane za pomocą portalu poprzez zaakceptowanie i wysłanie formularza kontaktu z doradcą oraz formularza kontaktu z redakcją pozostają własnością użytkownika.

Prawa autorskie

Wszystkie elementy portalu zdolnosckredytowa.org.pl (teksty, grafiki itp.) są własnością portalu lub partnerów portalu. Wyłączne prawo do dysponowania treściami portalu przysługuje jego właścicielowi. Nie wolno kopiować i rozpowszechniać treści przedstawionych w portalu bez zgody właściciela portalu.

Porównywarki kredytów oraz kalkulator zdolności kredytowej, korzystają na ogólnych zasadach z ochrony udzielanej przez powszechnie obowiązujące przepisy prawa, w szczególności przez przepisy prawa autorskiego.

Każdy z użytkowników zobowiązany jest do poszanowania praw autorskich. Informacje generowane przez wyszukiwarki kredytów hipotecznych oraz kalkulatory kredytowe, dostępne w portalu, mogą być przez użytkownika wykorzystywane tylko do użytku osobistego.

Postanowienia końcowe

Regulamin jest dostępny na stronie www.zdolnosckredytowa.org.pl/regulamin. Właściciel portalu zastrzega sobie prawo do jego zmiany. Wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą zamieszczenia tekstu regulaminu na wyżej wspomnianej stronie.

Poprzez akceptację niniejszego regulaminu użytkownik oświadcza również, iż został poinformowany o dobrowolności udzielenia zgody na przetwarzanie jego danych w zakresie wskazanym w regulaminie portalu.

Popularne artykuly
 • Ocena zdolności kredytowej. Nowe zalecenia KNF

  Komisja Nadzoru Finansowego wydała nowelizację Rekomendacji T. Skierowana jest ona do wszystkich banków podlegającym przepisom prawa polskiego oraz działających w Polsce instytucjom kredytowym. Do końca lipca tego roku mają one wprowadzić nowe wytyczne dotyczące oceny zdolności kredytowej klientów.

  czytaj dalej

 • Historia kredytowa: czym jest i jak sprawdzają ją banki

  Historia kredytowa osoby starającej się o kredyt na mieszkanie ma niezwykle duże znaczenie dla banku. Zwłaszcza wobec raportów mówiących o powiększającej się liczbie Polaków nie spłacających swoich zadłużeń. To na podstawie historii kredytowej bank ocenia wiarygodność przyszłego kredytobiorcy, a tym samym ryzyko kredytowe, czyli określa, jak wysokie jest prawdopodobieństwo, że kredyt wraz z odsetkami nie zostanie spłacony.

  czytaj dalej

Porady finansowe
 • Najlepsze roczne lokaty bankowe

  Lokata bankowa to idealne rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą oszczędzać swoje pieniądze w dłuższym terminie. Sprawdźmy, gdzie bez posiadania konta osobistego najlepiej ulokować na 1 rok 20 tys.

  czytaj dalej

 • Funkcjonalności nowoczesnych kont osobistych

  Od niedawna banki oferują dodatkowe funkcjonalności kont osobistych. Co można znaleźć?

  czytaj dalej